Universitatea Midland anunță lista de premii academice din toamna anului 2021 | Educaţie

Universitatea Midland recunoaște 514 studenți pentru realizările lor remarcabile de a fi numiți pe lista de premii academice din toamna anului 2021. Studenții din Midland au fost onorați prin patru premii (lista președintelui, premiul de realizare a președintelui, lista decanului și premiul de realizare a decanului) pentru semestru.

Premiații din lista președintelui trebuie să aibă un GPA pe termen de 4,0, fără note incomplete și cel puțin 12 credite pe scara de note AF.

Premiul președintelui trebuie să aibă un GPA pe termen de 4,0, fără note incomplete și 6-11 credite pe scara de note AF.

Honorabilii din lista decanului trebuie să aibă un GPA pe termen de 3,50-3,99, fără note incomplete și cel puțin 12 credite pe scara de note AF.

Onorarii premiului de realizare a decanului trebuie să aibă un GPA pe termen de 3,50-3,99, fără note incomplete și 6-11 credite pe scara de note AF.

Următorii studenți din zonă au fost premiați:

Oamenii citesc și…

Ames: Malorie Poessnecker, Servicii umane.

Fremont: Tori Baker, Educație pre-elementară, K-8; Riley Evans, Învățământ secundar; Elimi Hernandez, Învățământ pre-primar, K-8; Zoey Ann Hurst, Managementul Artelor; Hayley Kohl, Învățământ pre-secundar; Karla Lemus, Nursing – Tradițional; Melanie Letzring, Învățământ secundar; Meghann McCurdy, Învățământ primar, K-8; Kayla Monaghan, Contabilitate; Jared Money, Științe naturale; Lexus Mueller, Biologie; Sarah Murray, Managementul Artelor; Lance Myers, Psihologie; Hannah Nelson, Nursing-Traditional; Melissa Niles, Învățământ secundar; Sarah Prall, Psihologie; Emma Shepard, Învățământ primar, K-8; Samantha Shepard, Învățământ primar, K-8; Jaime Sion, management; Ashley Thomas, Educație elementară, K-8 (TCL); Katlin Vampola, Învățământ primar, K-8; Melissa Warner, Marketing digital; Jordyn Werth, Învățământ primar, K-8.

Howells: Erin Prusa, studii medii.

Kennard: Brant Hilzendeger, nedeclarat.

Nickerson: Hannah Meyer, nedeclarat.

North Bend: Tana Nelson, Nursing – LPN la BSN.

Oakland: Gunnar Ray, nedeclarat.

Scribner: Christian Dames, Învățământ secundar.

West Point: Jenna Schinstock, generalist în educație pre-specială, K-12.

Yutan: Jessica Palmquist, Învățământ secundar; Colby Tichota, Contabilitate, Yutan.

Premiul de realizare al președintelui

Cedar Bluffs: Betsy Paprocki, Nursing – RN la BSN.

North Bend: Linda Emanuel, Nursing – RN la BSN.

Arlington: Rachel Brown, Învățământ secundar; Charlie Hendry, Sociologie.

Cedar Bluffs: Sarah Rhoads, Nursing – Tradițional.

Dodge: Bridget Praest, Artă – Artă grafică.

Fremont: David Barclay, Human Performance – Athletic Training (BA); Cailin Brashear, Management, Fremont; Grace Burns, Managementul Artelor; Benjamin Castillo, Managementul Artelor; Allie DeGroff, Nursing-Traditional; Guilherme Demhougi, Antrenament atletic; Alexandra Glosser, Marketing digital; Gage Gonzales, Justiție Penală; Jennifer Harshbarger, Ministerul Tineretului și Familiei; Lily Hinkel, Managementul Artelor; Jacob Johnson, Educație, PK-12; Katie Kimes, Învățământ primar, K-8; Ayden Koss-Marshall, management; Dylan Kucera, Educație, PK-12; Chase Lipsys, management; Cheyenne Mahnke, Nursing-Traditional; Jordan Martin, Servicii umane; Ross McMahon, Învățământ secundar; Haley Mendez, Biologie; Mandy Montante Gonzalez, Sociologie; Nicholas Novak, Management; Janeily Ortiz, Știința exercițiului; Rylee Rusinko, Nursing-Traditional; Tristan Thurlow, Matematică; Yenifer Umana Alvarez, Nedeclarat; Leslie Valdivia Pena, Administrarea Afacerilor.

Nickerson: Charles Buckley, Nursing-Traditional.

North Bend: Samantha McDonald, Educație pre-elementară, K-8; Savannah Sindelar, management.

Oakland: Carter Anderson, Educație, PK-12.

Praga: Gunnar Vanek, Agribusiness.

Scribner: Elissa Dames, Contabilitate.

Wahoo: Reagan Benes, Educație pre-elementară, K-8; Brandon Blum, Contabilitate, Wahoo; Brianna Brabec, Contabilitate; Aja Henderson, Învățământ pre-elementar, K-8; Callan Phillips, Educație, PK-12.

Weston: Paige Maly, Învățământ primar, K-8.

West Point: Lexis Haase, Administrarea afacerilor – Marketing; Evie Schlickberg, Agribusiness.

Premiul de realizare al Deanului

Fremont: Jonathan Anthony, Nursing – RN la BSN; Austin Gabler, Managementul Artelor.

Praga: Trevor Havlovic, conducere.

.

Leave a Comment